.
قالب وبلاگ
لینک دوستان

حلـوای سیر

عکس متحرک, تصاویر متحرک و انیمیشن, تصاویر زیبا سازی وبلاگ

 (بسیار قوی تر از قرص ویاگـرا)

 

    این حلوا برای تقویت قوای جنسی مردان اعجاز می‌کند!! این حلوا، اکسیر تقویت جنسی می‌باشد و قدرت فوق‌العاده ای دارد. بنابراین اگر ظرفیت استفاده از آن را ندارید و یا زنتان ضعیف است، بهتر است از نسخه‌های دیگر استفاده نمایید که قدرت کمتری دارند. چون اگر زن شما نتواند در برابر قدرت جنسی شما جوابگو باشد، آنوقت مطمئن باشید که نیاز به زن های دیگر برای تخلیۀ جنسی خواهید داشت!

 

    برای تهیّۀ این حلوا به مواد زیر نیاز دارید :


1-
    سیر تازه (70 حبه یا کمتر بر حسب نیاز)
2-
    شیر گوسفند یا شیر شتر یا شیر گاومیش (یک کیلو گرم)
3-
    روغن حیوانی (یک کیلو گرم)
4-
    زعفران آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
5-
    هل آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
6-
    میخک آسیاب شده (یک قاشق چایخوری)
7-
    عسل طبیعی (یک کیلو گرم)


   طرز تهیه حلوا :

    ابتدا حبه های سیر را از وسط نصف کنید. سپس آن ها را در ظرف بزرگی ریخته و به اندازه ای شیر بریزید که ارتفاع شیر به اندازۀ دو انگشت چسبیده به هم (فاصله ای بین دو الی سه سانتیمتر) بالای سیرها برسد. حالا حرارت ملایمی را زیر ظرف روشن کنید تا شیر و سیر کاملاً با هم ممزوج شده و مقدار زیادی از شیر کم شود ، به حدی که در ته ظرف ، مایع زرد رنگی باقی بماند .


    حالا روغـن حیـوانی را که اندازۀ آن به اندازۀ شـیر است ، به آن اضــافه کرده و مرتب هم بزنید تا مواد کاملاً با هم مخلوط شوند . حالا عسل را اضافه کنید و به مدت دو دقیقه کاملا هم بزنید . دقت کنید که بیشتر از دو دقیقه طول نکشد تا عسل ، خاصیت خود را از دست ندهد . سپس زیر آن را خاموش کنید .


    در مرحلۀ آخر و در حالیکه مواد هنوز گرم است، بلافاصله هل و زعفران و میخک آسیاب شده را به آن اضافه کرده و آنقدر هم بزنید تا همۀ مواد با هم ممزوج شوند. حلوای شما آماده است و می‌توانید هر روز یک قاشق غذاخوری ، صبح یا شب ، قبل از نزدیکی (جماع) بخورید و مدتی مداومت کنید تا شاهد اثر اعجاز انگیز این نسخه باشید !

                                  

   نکات مهم :


1- شیر مورد استفاده حتماً باید شیر شتر یا شیر گوسفند یا شیر گاومیش باشد و از دیگر شیرها مثلا شیر گاو یا بز استفاده نشود.


2- این نسخه باعث گرمی بسیاری در بدن می‌شود. پس اگر طاقت تحمل گرمی زیاد را نداشتید، برای خنک کردن بدنتان از هرکدام از عرقیات کاسنی یا شاهتره یا بید (نه بیدمشک) می‌توانید استفاده کنید. البته اگر این سه عرق را با هم مخلوط کنید و بخورید، نتیجۀ بهتر و سریعتری می‌گیرید.

 

ضمیمه :

افزایش مدت نزدیکی

   از خوردن غذاهای نامناسب و غیرطبیعی مثل سوسیس، کالباس، همبرگر، پیتزا، هات‌داگ و فست‌فود های جدید که باعث کاهش قدرت جنسی می‌شوند خود داری کنید و برای افزایش دادن مدت جماع، از این نسخۀ بسیار مؤثر استفاده نمایید  :

   مقدار یک قاشق غذاخوری زنجبیل را در دو لیوان آب بجوشانید . بعد از جوشیدن، آن را خاموش کرده و یک قاشق چایخوری زنجبیل بر روی آن بپاشید و به مدت ده دقیقه به آن دست نزنید تا تخمیر شود .
بعد از ده دقیقه، آن را با عسل به میزان دلخواه مخلوط کرده و بخورید . اوقات مصرف، صبح قبل ناشتا و شب قبل از خواب می‌باشد .
         

                                                       رضا یگانه   http://tebbolarsh.blogfa.com/     

[ ۹۱/۰۸/۰۵ ] [ 21:34 ] [ یــگانه ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

------------- یا شافی ----------
اللهم اشفی بشفائک و داونی بداوائک و عافنی من بلائک بحق محمدو آل محمد "ص"

دردمندی که کند درد نهان پیش طبیب
درد او بـی سببی باعث درمـان نشـود

بادرورد و سلام به شما عزیزی که هر از چند گاهی با حضور برجسته و پر رنگ خود آذین بخش وبلاگ حقیر می شوید و بیش از پیش انرژی های مثبت مضاعفی بحقیر القا’و اعطاء می نمایند.

این وبلاگ ایجاد شده تا با استفاده از منابع طب سنتی زمینه آشنایی دوستان با منابع علمی طب سنتی کمک کوچک dباشد (در فراخور وتوانایی محدود و اندک من).
پس این وبلاگ متعلق به تمام دوستان و استادان عزیزمی باشد و مطالب علمی شما با ذکر منبع و نام خودتان در وبلاگ قرار می گیرد. در صورت تمایل مطالب را به آدرس وبلاگ ارسال کنید. آگاهی از نظرات شما، چراغ فروزان این راه است.

رضا یگانه
موضوعات وب
امکانات وب

رضا یگانه "مدیر وبلاگ طب العرش" هستم از استان سرسبز گلستان در خدمت همه ی شما عزیزان جهت مشاوره های طب سنتی و ایرانی از ساعت 21 الی 22 هر شب و شاید با کمی تاخیر در جواب. آنهم فقط و فقط بجهت مشغله کاری

.

. .

یا شافی" این وبلاگ ایجاد شده تا: با استفاده از منابع طب سنتی زمینه آشنایی دوستان با منابع علمی طب سنتی را کمکی کوچک باشد (در حد توانایی محدود و اندک من). پس این وبلاگ متعلق به تمام دوستان و استادان عزیزمی باشد و مطالب علمی شما با ذکر منبع و نام خودتان در وبلاگ قرار می گیرد. در صورت تمایل مطالب را به آدرس وبلاگ ارسال کنید. آگاهی از نظرات شما، چراغ فروزان این راه است. رضا یگانه

  • بازی مهربانی
  • رد ریپورتر
  • در بی نهایت